Katarína D

Vrelo odporúčam tieto výrobky. Manžel si nevie vynachváliť Zindeo krém. Sme nadmieru spokojní 🙂

Lívia P. 

Dakujem, tento dezodorat je BOMBA … tricko ci pulover si mozem obliect aj na druhy ci treti den a ziadne neziaduce pachy, predtym nepredstavitelne. Mam len jeden den a vidim vysledky.

Silvia M. – december 15, 2017

Pre mňa bolo stretnutie so soľnými mydielkami zindeo, ako stretnutie s malým nebom. Mydielka sú ľahučké, pokožku nemám ani mastnú, žiaden film na pokožke a ani suchú. Veľmi harmonické. Po umytí sa cítim veľmi ľahúčko. Oceňujem veľmi aj mojim srdcom organické suroviny, potom tie liečivé účinky sú skutočné, nielen proklamované. U nás číslo jedna, už neodmysliteľná súčasť domova. Soľné mydielka používame na telo ale aj na ruky, možno je to “škoda”, nenašla som už nič, čo by mi zindeo nahradilo. Soľné mydielko vydrží perfektne dlho. Odporúčam všetkým toto malé nebo s ľahučkým “pierkovým” pocitom ako pri mori. Ďakujem za veľa lásky, ktorú do produktov dávate. Prajem všetko nádherne okolo aj v srdiečku.

Tyger.sk – jún 5 2018

Dezodoračný krém sa ako tuhší krém nanáša do podpazuší rukou a na začiatku zanechá biely povlak, ktorý však s časom mizne. Jeho účinky sa zvyšujú s používaním prírodných soľných mydiel pri hygiene. My sme Zindeo aplikovali raz denne, ale to počas dní s veľmi intenzívnou športovou aktivitou, kedy sme nemali ani dostatok náhradného oblečenia k dispozícii a uspel na jednotku. Dokonca nebol priestor ani na aplikáciu na úplne čisté podpazušie. Žiaden zápach, žiadne podráždenie pokožky, žiadne lepenie. Na oblečení, keďže je tuhšej konzistencie, môže zanechať nejaký ten fliačik, no tie idú bez problémov vyprať.

Dominika B.–august

Včera som na grilovačke vyskúšala krém, nie len na sebe ale aj na bratovi, dokonca som presvedčila aj otca a naozaj funguje dokonale 🙂 som maximálne spokojná, určite objednám znovu keďže ho všetci začali používať. Ďakujem aj za mydielko, je perfektné, určite aj to bude obsahovať moja ďalšia objednávka 🙂 🙂

Stano D. január 24, 2017

Prírodný produkt Deodorant Zindeo som objavil vďaka ostatným produktom spoločnosti Vonai. Po vyskúšaní a užívaní produktov Vonai, rôznych druhov mydiel a balzamov som hľadal spoľahlivý produkt na manažment potu založený na prírodnej báze bez rôznych chemických aditív. Deodorant Zindeo má konzistenciu podobnú detským krémom na podráždenú pokožku. Krémova konzistencia umožnuje jednoduchú aplikáciu deodorantu na pokožku v podpazuší.
Deodorant robí to čo som od produktu očakával. Zbavuje podpažie zápachu od rozkladajúcehosa potu. Neprekrýva ho pridanou vôňou, ale odbúrava zápach svojím unikátnym zložením,ktoré napomáha udržiavať mikrofóru v podpaží v rovnováhe. Deodorant nezastavuje potenie! Deodorant Zindeo pomáha lepšie manažovať potenie v podpaží a jeho dôsledky. Nezanecháva žiadne stopy na šatstve, takže tričká, košele ostanú v podpaží rovnakej farby ako všade inde. Niektoré deodoranty spôsobuju stvrdnutie odevov v podpaží, ktoré tak odev znehodnucuje, v prípade Zindeo deodorantu som taký jav nezaregistroval počas doby používania. Zindeo je zložením taký jemný, že ho môžu používať aj deti v tínedžerskom veku. Môj 13-ročný syn Zindeo používa a je s ním spokojný. Deodorant Zindeo odporúčam všetkými desiatimi tým, ktorý hľadajú deodorant na prírodnej báze, bez pridaných parfumov a chcú sa potiť bez obáv, že ich bude cítiť za rozkladajucim sa potom.

Lenka Š.

dezodorant som otestovala na dvojdňovej túre v týchto horúčavách 😀 a nesklamal, potila som sa a žiaden zápach v podpazuší, vrelo odporúčam 🙂

Kamila

Výborný dezodorant, veľmi sa mi osvedčil, stále ho používam a už mi vydržal najmenej pol roka. Určite sa oplatí investovať do kvalitnej veci. Príjemne vonia ale zároveň môžem použiť aj parfém. Naozaj zabraňuje vzniku zápachu v podpazuší, veľmi odporúčam… 🙂

Tomáš D. august 17, 2017

Odporúčam ZINDEO dezodoračný krém už ho doma používam všetci

Martina K.

Tento deodorant mam odskusany, podla mna je perfektny! Prirodzeny, bez zbytocnych voni, nenechava stopy na obleceni

Pali M.

Zindeo považujem za najgeniálnejší dezodorant. Stačí ho postupne menej, menej sa potím a aj keď, tak to naozaj nezapácha. Navyše je to výsotne náš bio-produkt ako aj všetka kozmetika od tohto výrobcu. Kvalitná, poctivá a precízna práca. Veľmi ma teší, že takúto prírodnú jednoduchú kozmetiku je možné kúpiť a každému odporúčam prejsť na takéto produkty. Aj keď sa zdá byť cena vyššia, opak je pravdou. Koncentrovaný obsah vydrží oveľa dlhšie ako bežné dezodoranty alebo antiperspiranty, ktoré som užíval predtým.